ic
Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/osbsabilisim.com.tr/httpdocs/Connections/config.php on line 9
 Web Tasarım Bayilik  
  • (0532) 468 76 13
  • info@osbsabilisim.com.tr
Web Tasarım Bayilik

Web Tasarım Bayilik

Bayimiz Olun Kazanın!
Bayimiz olarak kendi müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sitelerin footer yani telif alanı kısmına kendi bilgilerinizi yazabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızda  bayilik ortağı olduğunuzda müşteri sitelerinizi kendi kontrol edebilirsiniz kontrol edebilir güncelleyebilirsiniz. Web tasarım bilmenize gerek kalmadan kolayca müşteri sitelerinizi yönetin.

Bayilik ile İlgili Genel Bilgiler
Osbsa Bilişim bayilik başvuruau için üye kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.
Osbsa Bilişim bayilik başvurusunun kabul edilmesi için Kredili ve Taahhütlü olmak üzere 2 seçenek vardır.
Bayi olmak için 3 site tutarı kredi olarak yatırılmalıdır ya da ilk 3 ay içerisinde 5 site oluşturma taahhütü yerine getirilmelidir.
Kredili bayilik başvurusunda bulunan bayiler 3 hazır site tutarını kredi olarak yatırdıktan sonra diledikleri zaman kullanabilirler.
Taahhütlü hazır site bayiliği başvurusunda bulunan bayilerin, ilk 1 ay 5 siteyi tamamlayamadıkları takdirde bayilikleri alınır. Sonraki aylar için herhangi bir limit yoktur.
Bayiler, Osbsa Bilişimi  temsil edemezler.
Bayiler, Osbsa Bilişim den satın aldıkları hizmetleri istedikleri fiyata satabilirler.
Bayiler, müşteri sitelerinin footer yani telif alanlarını diledikleri gibi değiştirebilirler.
Bayilerin satın aldığı müşteri sitelerinde ve müşteri sitelerine ait yönetim panellerinde Osbsa Bilişim'e ait hiçbir ibare yer almaz.
Bayiler, tüm hizmetlerini tek bir panel üzerinden yönetebilirler.
Bayi fiyatları normal satış fiyatlarımız ile aynıdır.