• (0532) 468 76 13
  • info@osbsabilisim.com.tr
Esenyurt web tasarım

Esenyurt web tasarım

Esenyurt Web Tasarım 2018-04-07

 

Esenyurt Web Tasarım

 

2011 yılında iş hayatına başlayan OSBSA bilişim şirketleri esenyurt bölgesinde web tasarımı, proje ve yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir. Şirketimiz 2011 yılından günümüze müşteri memnuniyetine odaklı olarak hızla büyüyerek müşteri taleplerine uygun çözümler geliştirerek esenler bölgesinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği günümüzde artık internet yaşamımızın olmazsa olmaz bir parçası olarak öne çıkmaktadır. Her gün Türkiye’de 55 milyon kişi interneti aktif olarak kullanmakta olup artık internet şirketlerin iş süreçleri için önemli bir hizmet sunmaktadır. Giderek büyüyen Türkiye’mizde şirketlerin rekabetçi, sürdürülebilir bir büyüme yakalayabilmesi için şirketlerin internette etkin olarak bulunması gerekmektedir.

Esenyurt bölgesinde web tasarımı, proje ve yazılım geliştirme hizmetleri sunan OSBSA bilişim hizmetleri işte bu ihtiyaçlara çözüm olma amacıyla yola çıkarak alanında deneyimli, yenilikçi ve uzman kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetine odaklı hizmetlerini günümüzde de sürdürmektedir. OSBSA bilişim sizlerden alınan geri bildirimler ışığında ve yapılan araştırmalar sonucunda şirketinizin internet üzerindeki tanınırlığını artırmak, potansiyel müşterilerin ulaşabilmesini kolaylaştırmak, siz ve müşterileriniz için pürüzsüz bir deneyim sunmak amacıyla ihtiyacınıza en uygun web çözümlerini sizin için sunmaktadır.

Şirketimizin yapmış olduğu web tasarımları ve yazılım hizmetleri tamamen özgün ve modüler olup yönetici panelli kullanımı kolay yazılımlardır. Web sayfalarımız şirketinizin ihtiyaçlarına uygun olarak özenle tasarlanmakta olup, şirketinize uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel logolar geliştirilebilmektedir. Esenyurt bölgesinde hizmet veren alanında deneyimli kadromuz ile şirketinizin kurumsal ölçekte ihtiyaç duyabileceği tüm talepleriniz web tasarım paketlerimizde mevcut bulunmaktadır.

Şirketimizin temel prensipleri arasında en son teknolojilerden faydalanarak gelişmiş bir web tasarımı deneyimi sunmak, web sitenizin yeni mobil teknolojilere uyumluluğunu artırmak, şirketinizin marka bilinirliğini artırmak, şirketinizi en iyi şekilde tanıtmak, potansiyel müşterilerin ulaşılabilirliğini artırmak ve potansiyel müşterilerinize kullanımı kolay, şık, estetik bir web sitesi deneyimi sunmak bulunmaktadır.

Esenyurt lokasyonunda web, proje ve yazılım geliştirme hizmetleri veren firmamıza 0 532 468 76 13 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Etiketler: